BitBay opinie

Bit-Bay Opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem

BitBay 2.0

Nowa wersja giełdy Bitbay została utworzona z mniemają o traderach, dla których liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Aby sprostać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana jak i ubogacona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie.

BitBay zakładanie konta

Zapoczątkowujemy od zrealizowania naszego jedynego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja pozostała znacznie sprowadzona. Na ten czas trzeba tylko przekazać adres email.

Po chwileczek na kopnięty poprzez nas adres email dostajemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wybrany przez nas nick tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu porządkowego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która świta na gadzinowym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie zostało przy tym zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po przekroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto”.

Nosimy się do blankietu widocznego na poniższym obrazku.

Ocena polega na potwierdzeniu naszej tożsamości na podstawie załączonego dokumentu. Może być nim argument podmiotowy, prawko albo paszport. Ponadto zbawienne jest potwierdzenie naszego adresu poprzez przysłanie skanu dowolnego rachunku za przykładowo. prąd/telefon, na którym świta kopsnięty poprzez nas adres zamieszkania.

Konto firmowe w BitBay

:

BitBay umożliwia także założenie konta służbowego. Konta firmowe pozostały przyrządzone z myślą o eksploatatorach, którzy prowadzą prywatną aktywność oszczędnościową i chcieliby być w stanie tradowania i wirowania środkami służbowymi. Wszelkie faktury będą wówczas wysuwane automatycznie na dane konsorcja.

Wpłaty na Bit Bay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości szybkiej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu o tyle o ile 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy odpowiednią ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze wpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego oraz właściwego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, iż czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w współzależności od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto”.

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u samej góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie uwidoczniły się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu ostatecznym klikamy na sytuację “Giełda”.

U góry ekranu występuje polepszane menu, gdzie określamy jaki rynek nas ciekawi. Możemy wymieniać Bitcoin jak i Litecoin na trzy osiągalne dewizy – Pln, Eur i Usd. Mało tego, platforma Bitbay proponuje także możliwość wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy poszperać trzy nadrzędne zestawienia, na które zwracać będziemy osobliwą uwagę:

Oferty skupu (BID) – wszystkie obecnie wystawione propozycje eksploatatorów serwisu, w których to sylabizują oni swoją chęć do zakupu nazwanej ilości Btc za proponowaną przez siebie cenę.

Oferty odsprzedaży (ASK) – a więc sytuacja analogicznie odwrotna – eksploatatorzy deklarują tu, iż mają określoną ilość Bitcoinów, które pożądają zbyć, pod warunkiem jednak uzyskania za nie zadeklarowanej przez siebie zapłaty.

Zeszłe transakcje – spis najczerstwiejszych transakcji spełnionych między użytkownikami serwisu (w prawym szczytnym rogu)

Oferty skupu uporządkowane są według kursu dla transakcji od najwyższej do najniższej, ponadto oferty dystrybucji, według tej samej techniki, jednakże poczynając od wartości najmniejszej.

Jak zakupić Ethereum?

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji “handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw “handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie “Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku “Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek “Typ operacji” “Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

W jaki sposób zrobić wypłatę z Bit-Bay

Klikając na propozycję napływa znak “x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy “Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie “Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
Jakie są opinie o giełdzie BitBay

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem “Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinia BitBay.net

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: Bitbay opinie

+ posts

Łukasz Zalewski to ambitny i zmotywowany specjalista od nieruchomości, który zawsze dąży do osiągnięcia najlepszych wyników dla swoich klientów. Jego wykształcenie w dziedzinie zarządzania nieruchomościami oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliły mu zdobyć wiedzę na temat rynku nieruchomości, w tym trendów, wartości, prognoz i procesów transakcyjnych.

Łukasz jest znany z pełnego zaangażowania w swoją pracę, co przejawia się w podejściu indywidualnym do każdego klienta. Jego umiejętność słuchania i empatii pozwalają mu zrozumieć potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu nieruchomości, która najlepiej odpowiada ich wymaganiom.

Jako specjalista od nieruchomości, Łukasz Zalewski jest ekspertem w dziedzinie wartościowania nieruchomości oraz skutecznych strategii marketingowych. Jego zdolność do negocjacji i rozwiązywania trudnych sytuacji dają mu przewagę w procesie transakcyjnym.

Poza pracą, Łukasz pasjonuje się sportem oraz podróżami, co pozwala mu zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Jest także aktywny w lokalnej społeczności i angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Łukasz Zalewski

Łukasz Zalewski to ambitny i zmotywowany specjalista od nieruchomości, który zawsze dąży do osiągnięcia najlepszych wyników dla swoich klientów. Jego wykształcenie w dziedzinie zarządzania nieruchomościami oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliły mu zdobyć wiedzę na temat rynku nieruchomości, w tym trendów, wartości, prognoz i procesów transakcyjnych. Łukasz jest znany z pełnego zaangażowania w swoją pracę, co przejawia się w podejściu indywidualnym do każdego klienta. Jego umiejętność słuchania i empatii pozwalają mu zrozumieć potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu nieruchomości, która najlepiej odpowiada ich wymaganiom. Jako specjalista od nieruchomości, Łukasz Zalewski jest ekspertem w dziedzinie wartościowania nieruchomości oraz skutecznych strategii marketingowych. Jego zdolność do negocjacji i rozwiązywania trudnych sytuacji dają mu przewagę w procesie transakcyjnym. Poza pracą, Łukasz pasjonuje się sportem oraz podróżami, co pozwala mu zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Jest także aktywny w lokalnej społeczności i angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *