KANCELARIA ADWOKACKA – Profesjonalna pomoc prawna

kancelaria prawna katowice

Kancelaria Adwokacka oferuje pomoc prawną zarówno Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom, oraz państwowym i samorządowym jednostkom organizacyjnym. Do zadań kancelarii należy udzielenie profesjonalnej pomocy w zakresie prawa pracy, prawa  budowlanego, zamówień publicznych oraz karnych. Posiadamy duże doświadczenie w sporach związanych ze sprawami ubezpieczeniowymi, a także z ZUS.

Do Państwa dyspozycji jest kompetentny zespół specjalistów, który udziela porad prawnych dotyczących szerokiego spektrum zagadnień. Każdy prawnik pracujący w naszej kancelarii posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu różnorodnych dziedzin prawa, a także cechuje się zaangażowaniem w sprawy klienta. Dzięki współpracy z ekspertami takimi jak: doradcy finansowi, podatkowi czy rzeczoznawcy, możemy opracowywać skuteczne oraz optymalne rozwiązania. Dodatkowo współpracujemy z zespołem wyspecjalizowanych osób w różnych dziedzinach i to nie tylko prawa (np. biegły tłumacz przysięgły, specjalista ds. zamówień publicznych, specjalista ds. ochrony danych osobowych, informatyk, kierownik budowy, notariusz, ekonomista, specjalista rynku nieruchomości), tak aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, a także zapewnić obsługę na jak najwyższym poziomie.

Obsługa prawna na najwyższym poziomie

Każda Kancelaria Prawna kieruje się zasadami uczciwości, rzetelności, tajemnicy zawodowej oraz etyki adwokackiej. Naszym obowiązkiem jest, aby zadbać o to, aby dla Klienta wszystkie skomplikowane zagadnienia prawne i trudna nomenklatura prawnicza stały się jasne i zrozumiałe. Pogłębiamy swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach zawodowych, kursach, konferencjach. Dodatkowo nasi specjaliści prowadzą szkolenia, przekazując swoją wiedzę zarówno przedsiębiorcom jak i odbiorcom indywidualnym. Dzięki temu oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta oraz pomagamy w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień prawnych. Każda sprawa jest dla nas tak samo ważna. Nasze doświadczenie oraz profesjonalizm cenione jest przez liczne grono stałych klientów.

+ posts

Łukasz Zalewski to ambitny i zmotywowany specjalista od nieruchomości, który zawsze dąży do osiągnięcia najlepszych wyników dla swoich klientów. Jego wykształcenie w dziedzinie zarządzania nieruchomościami oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliły mu zdobyć wiedzę na temat rynku nieruchomości, w tym trendów, wartości, prognoz i procesów transakcyjnych.

Łukasz jest znany z pełnego zaangażowania w swoją pracę, co przejawia się w podejściu indywidualnym do każdego klienta. Jego umiejętność słuchania i empatii pozwalają mu zrozumieć potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu nieruchomości, która najlepiej odpowiada ich wymaganiom.

Jako specjalista od nieruchomości, Łukasz Zalewski jest ekspertem w dziedzinie wartościowania nieruchomości oraz skutecznych strategii marketingowych. Jego zdolność do negocjacji i rozwiązywania trudnych sytuacji dają mu przewagę w procesie transakcyjnym.

Poza pracą, Łukasz pasjonuje się sportem oraz podróżami, co pozwala mu zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Jest także aktywny w lokalnej społeczności i angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Łukasz Zalewski

Łukasz Zalewski to ambitny i zmotywowany specjalista od nieruchomości, który zawsze dąży do osiągnięcia najlepszych wyników dla swoich klientów. Jego wykształcenie w dziedzinie zarządzania nieruchomościami oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliły mu zdobyć wiedzę na temat rynku nieruchomości, w tym trendów, wartości, prognoz i procesów transakcyjnych. Łukasz jest znany z pełnego zaangażowania w swoją pracę, co przejawia się w podejściu indywidualnym do każdego klienta. Jego umiejętność słuchania i empatii pozwalają mu zrozumieć potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu nieruchomości, która najlepiej odpowiada ich wymaganiom. Jako specjalista od nieruchomości, Łukasz Zalewski jest ekspertem w dziedzinie wartościowania nieruchomości oraz skutecznych strategii marketingowych. Jego zdolność do negocjacji i rozwiązywania trudnych sytuacji dają mu przewagę w procesie transakcyjnym. Poza pracą, Łukasz pasjonuje się sportem oraz podróżami, co pozwala mu zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Jest także aktywny w lokalnej społeczności i angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *