KANCELARIA ADWOKACKA – Profesjonalna pomoc prawna

kancelaria prawna katowice

Kancelaria Adwokacka oferuje pomoc prawną zarówno Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom, oraz państwowym i samorządowym jednostkom organizacyjnym. Do zadań kancelarii należy udzielenie profesjonalnej pomocy w zakresie prawa pracy, prawa  budowlanego, zamówień publicznych oraz karnych. Posiadamy duże doświadczenie w sporach związanych ze sprawami ubezpieczeniowymi, a także z ZUS.

Do Państwa dyspozycji jest kompetentny zespół specjalistów, który udziela porad prawnych dotyczących szerokiego spektrum zagadnień. Każdy prawnik pracujący w naszej kancelarii posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu różnorodnych dziedzin prawa, a także cechuje się zaangażowaniem w sprawy klienta. Dzięki współpracy z ekspertami takimi jak: doradcy finansowi, podatkowi czy rzeczoznawcy, możemy opracowywać skuteczne oraz optymalne rozwiązania. Dodatkowo współpracujemy z zespołem wyspecjalizowanych osób w różnych dziedzinach i to nie tylko prawa (np. biegły tłumacz przysięgły, specjalista ds. zamówień publicznych, specjalista ds. ochrony danych osobowych, informatyk, kierownik budowy, notariusz, ekonomista, specjalista rynku nieruchomości), tak aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, a także zapewnić obsługę na jak najwyższym poziomie.

Obsługa prawna na najwyższym poziomie

Każda Kancelaria Prawna kieruje się zasadami uczciwości, rzetelności, tajemnicy zawodowej oraz etyki adwokackiej. Naszym obowiązkiem jest, aby zadbać o to, aby dla Klienta wszystkie skomplikowane zagadnienia prawne i trudna nomenklatura prawnicza stały się jasne i zrozumiałe. Pogłębiamy swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach zawodowych, kursach, konferencjach. Dodatkowo nasi specjaliści prowadzą szkolenia, przekazując swoją wiedzę zarówno przedsiębiorcom jak i odbiorcom indywidualnym. Dzięki temu oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta oraz pomagamy w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień prawnych. Każda sprawa jest dla nas tak samo ważna. Nasze doświadczenie oraz profesjonalizm cenione jest przez liczne grono stałych klientów.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.