Microblading w Szczecinie

DROGA DO OLŚNIEWAJĄCYCH BRWI A DOKŁADNIEJ OPIS Z ZABIEGU MICROBLADING

Prawie każda z Nas zapewne myślało już o korygowaniu brwi za pomocą microblading. Ale chyba jeszcze nigdzie nie spotkałam się z relacje z zabiegu – krok po kroku. Tak więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w studiu makijażu, to zapraszam do mojego artykułu.

Microbladingu nie wykonuje się maszynką do tradycyjnego tatuażu tylko specjalistycznym piórem na które składa się tak zwany pen i mikroostrze – zbudowane z ogromu igieł ułożonych w jednej linii, te łudząco przypominają mini nożyk. Dlatego również jest to mega precyzyjna praca, wymagająca dokładnej makijażystki, bo prawie każdy mikro włosek jest tatuowany ręcznie i powinien być przemyślany.

Po wykonaniu włosków z pomocą pióra, brwi dodatkowo są namaszczane na parę minut kolorem, aby się jeszcze bardziej ściemniały.
Permanentne malowanie Brwi to sposób na utrzymanie makijażu przez dłuższy czas, bez konieczności codziennego malowania. Jeśli chcesz być w każdej sytuacji wyjątkowa, nawet na jacuzzi, klubie fitness lub na imprezie, a make up winien być niezmywalny to koniecznie wybierz się na microblading.

Czy zabieg Makijaż permanentny brwi jest bolesny

Nie będę kłamała – nie jest całkowicie bezbolesny. Mimo iż używa się specjalistycznej maści oraz znieczulenia na podstawie lidokainy.
Sama prywatnie miałam delikatny ból połączony z dziwnym odgłosem drażniącej skóry na głowie. Jednak uzyskany efekt po zrobieniu makijażu permanentnego rekompensuje mi ten minimalny dyskomfort więc gdybym musiała iść na zabieg raz jeszcze to raczej nie zastanawiałabym się ani chwili.

Jak dużo makijaż permanentny w Szczecinie?

Makijaż permanentny w Szczecinie kosztuje od 500 zł do 1400 zł w zależności od studia microblandingu i osoby, która wykonuje makijaż. W cenę wkalkulowany jest makijaż uzupełniający, który wykonujemy często po 40 dniach, gdy Twoje brwi się zagoją. Wtedy można delikatnie poprawić ich wygląd, dorysować kreski w miejscach, w których jest ich za mało i również dopigmentować. Efekt makijażu permanentnego trzyma się od pół roku do dwóch lat.

Odwiedź w sprawdzonym studiu microbladingu w mieście Szczecin lub na stronie Permanent24.com.

+ posts

Łukasz Zalewski to ambitny i zmotywowany specjalista od nieruchomości, który zawsze dąży do osiągnięcia najlepszych wyników dla swoich klientów. Jego wykształcenie w dziedzinie zarządzania nieruchomościami oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliły mu zdobyć wiedzę na temat rynku nieruchomości, w tym trendów, wartości, prognoz i procesów transakcyjnych.

Łukasz jest znany z pełnego zaangażowania w swoją pracę, co przejawia się w podejściu indywidualnym do każdego klienta. Jego umiejętność słuchania i empatii pozwalają mu zrozumieć potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu nieruchomości, która najlepiej odpowiada ich wymaganiom.

Jako specjalista od nieruchomości, Łukasz Zalewski jest ekspertem w dziedzinie wartościowania nieruchomości oraz skutecznych strategii marketingowych. Jego zdolność do negocjacji i rozwiązywania trudnych sytuacji dają mu przewagę w procesie transakcyjnym.

Poza pracą, Łukasz pasjonuje się sportem oraz podróżami, co pozwala mu zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Jest także aktywny w lokalnej społeczności i angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Łukasz Zalewski

Łukasz Zalewski to ambitny i zmotywowany specjalista od nieruchomości, który zawsze dąży do osiągnięcia najlepszych wyników dla swoich klientów. Jego wykształcenie w dziedzinie zarządzania nieruchomościami oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliły mu zdobyć wiedzę na temat rynku nieruchomości, w tym trendów, wartości, prognoz i procesów transakcyjnych. Łukasz jest znany z pełnego zaangażowania w swoją pracę, co przejawia się w podejściu indywidualnym do każdego klienta. Jego umiejętność słuchania i empatii pozwalają mu zrozumieć potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu nieruchomości, która najlepiej odpowiada ich wymaganiom. Jako specjalista od nieruchomości, Łukasz Zalewski jest ekspertem w dziedzinie wartościowania nieruchomości oraz skutecznych strategii marketingowych. Jego zdolność do negocjacji i rozwiązywania trudnych sytuacji dają mu przewagę w procesie transakcyjnym. Poza pracą, Łukasz pasjonuje się sportem oraz podróżami, co pozwala mu zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Jest także aktywny w lokalnej społeczności i angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *