Usługi dźwigowe oraz wynajem żurawi samojezdnych Szczecin

usługi dźwigowe szczecin 2020

Firma, którą prowadzimy działa na rynku już od wielu lat. Oferujemy usługi dźwigowe na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Zajmujemy się wynajmem dźwigów samojezdnych, samochodu z HDS oraz pojazdów terenowych.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. W przypadku firm, usługi dźwigowe pozwalają na wykonywanie zleceń w krótkim czasie. Ekipy budowlane, remontowe instalacyjne, to osoby, które mogą mieć uprawnienia na kierowanie podobnymi pojazdami, lecz wynajem może obejmować również fachową obsługę naszego pracownika.. Specjaliści wynajmują dźwigi lub korzystają z nich przez kilka dni lub tygodni – tyle ile mogą trwać prace budowlane. Usługi takie są bardziej opłacalne niż zakup kilku maszyn takich jak dźwigi HDS i inne. Często, wiąże się to z koniecznością zagospodarowania miejsca, w którym dźwigi będą przechowywane. Poza tym, o wielkie maszyny trzeba odpowiednio dbać, przeprowadzając przeglądy itp. Wynajem dźwigów na terenie województwa zachodniopomorskiego  jest więc idealną ofertą dla takich firm.

Jeśli chodzi o Klientów prywatnych to zazwyczaj wynajmują dźwig wraz z operatorem. Wynajem trwa o wiele krócej i nie obejmuje cięższych i bardziej wymagających prac. W większości przypadków, usługi, z jakich korzystają prywatne osoby, to transport wraz z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Niekiedy, klienci mogą zlecić wyburzenie lub demontaż konstrukcji, która znajduje się na działce klienta. Maszyny, jakimi są dźwigi, mogą nam udostępnić jedynie profesjonalne firmy. Istnieją inne zadania, jakie można powierzyć firmie wynajmującej dźwigi.

Firma oferująca usługi dźwigowe Szczecin

Zapewniamy bezpłatne konsultacje w zakresie doboru sprzętu do pracy. Doświadczenie, które zdobyliśmy daje gwarancję rzetelnego i fachowego wykonania każdego zlecenia. Wynajem dźwigów jest jednym z najwygodniejszych rozwiązań, na które stawiają firmy budowlane. Nasze usługi dźwigowe Szczecin zapewnią dźwigi najnowszej generacji pozwalające na wykonywanie prac nawet w trudnych warunkach. Każdy z naszych dźwigów obsługiwany jest przez wykwalifikowanego operatora, który ma niezbędne uprawnienia. 

Wynajem żurawi w Szczecinie to coraz popularniejsza usługa, na którą decydują się firmy podczas realizacji specjalistycznych projektów. Dlatego prowadzimy również usługi dźwigowe Stargard, gdzie odnotowaliśmy duże zapotrzebowanie na tego typu usługi, jak również usługi dźwigowe Koszalin i w całym województwie zachodniopomorskim. Głównym priorytetem naszej działalności jest troska o bezpieczeństwo naszych klientów. Mając to na uwadze, wszystkie dźwigi znajdujące się w naszej flocie są regularnie serwisowane w celu zachowania ich najwyższej sprawności. Stawiamy na solidność i terminowość! Braliśmy udział, świadcząc nasze usługi dźwigowe w wielu prestiżowych inwestycjach na terenie miasta Szczecin i całego województwa. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *