Whisky bary w polsce, jakie wybrać?

Whisky bary

Mam wrażenia, że te nasze lokalne bary po raz kolejny przeżywają oblężenie. To tam z tygodnia na tydzień, zwłaszcza teraz, gdy zaczyna robić się coraz cieplej, trudno w tych miejscach doszukać się miejsca aby usiąść gdzieś ze znajomymi.

Widzę to regularnie przede wszystkim po ilości stałych bywalców, którzy w prawie każdy dzień weekendu odwiedzają najpopularniejsze miejsca w mieście. Oczywiście wszystko to po to, aby spotkać się z przyjaciółmi, spędzić czas i skosztować dobrego craftowego piwa, whisky, koniaku, wódki, ginu czy koktajli.

Widzę to także po ogromnej ofercie dobrej whisky, której w wielu miastach w naszym kraju, już dawno nie brakuje. Obecnie możemy skosztować dobrych single maltów, blended whisky, london dry gin, rumów, mazcali. Każdy z tych alkoholi różni się od siebie na tyle, że przygotowane na ich podstawie koktajle smakują pysznie.

https://www.youtube.com/watch?v=cdjoqIIelf0  

Tym bardziej whisky bary zamieszczone na koktajlowej mapie, są miejscami, które warto zobaczyć w każdym mieście naszego kraju np:. Warszawie.

Proponowane lokale, znajdujące się na koktajl-barowej to połączenie drinków, fajnej atmosfery i przyjemnie spędzonego czasu, rozrywki na wysokim poziomie, porządnej obsługi i klimatu wielu ciekawych miejsc do których po prostu warto przyjść.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *