Whisky bary w polsce, jakie wybrać?

Whisky bary

Mam wrażenia, że te nasze lokalne bary po raz kolejny przeżywają oblężenie. To tam z tygodnia na tydzień, zwłaszcza teraz, gdy zaczyna robić się coraz cieplej, trudno w tych miejscach doszukać się miejsca aby usiąść gdzieś ze znajomymi.

Widzę to regularnie przede wszystkim po ilości stałych bywalców, którzy w prawie każdy dzień weekendu odwiedzają najpopularniejsze miejsca w mieście. Oczywiście wszystko to po to, aby spotkać się z przyjaciółmi, spędzić czas i skosztować dobrego craftowego piwa, whisky, koniaku, wódki, ginu czy koktajli.

Widzę to także po ogromnej ofercie dobrej whisky, której w wielu miastach w naszym kraju, już dawno nie brakuje. Obecnie możemy skosztować dobrych single maltów, blended whisky, london dry gin, rumów, mazcali. Każdy z tych alkoholi różni się od siebie na tyle, że przygotowane na ich podstawie koktajle smakują pysznie.

https://www.youtube.com/watch?v=cdjoqIIelf0  

Tym bardziej whisky bary zamieszczone na koktajlowej mapie, są miejscami, które warto zobaczyć w każdym mieście naszego kraju np:. Warszawie.

Proponowane lokale, znajdujące się na koktajl-barowej to połączenie drinków, fajnej atmosfery i przyjemnie spędzonego czasu, rozrywki na wysokim poziomie, porządnej obsługi i klimatu wielu ciekawych miejsc do których po prostu warto przyjść.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.