Zabiegi medycyny estetycznej

Cele gabinetu medycyny estetycznej w Szczecinie

Zasadniczym obszarem zainteresowania medycyny estetycznej jest poprawienie jakości życia danego pacjenta pod kątem jego atrakcyjności fizycznej. Umożliwia wyeliminowanie wszelkich niedoskonałości o rozmaitym podłożu, co ma wpływ na wzrost zadowolenia z własnego wyglądu. Medycyna estetyczna jest obecnie jedną z najszybciej ewoluujących jeżeli rozchodzi się o dbanie o urodę. Główne przyczyny tego trendu możemy znaleźć głównie we wzrastającej świadomości kobiet, które coraz lepiej sobie uzmysławiają, że upływ czasu jest wprawdzie nieuchronny, niemniej jednak tempo jego biegu zależy w dużej mierze od nas samych. W przeciwieństwie do zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, medycyna estetyczna przede wszystkim ma na celu maksymalnie spowolnić, a często trochę cofnąć upływ czasu. A na dodatek ingerencja medycyny estetycznej w wygląd jest naturalna, pacjentka ma wyglądać trochę młodziej, ale nie przez nienaturalnie naciągniętej skórze ale wskutek zabiegów powodujących efekt “zrelaksowanej buzi”.

Medycyna estetyczna oferuje swoim pacjentom szereg zabiegów.

Polegają na: odmłodzenia oraz ujędrnieniu skóry (przede wszystkim na twarzy, niemniej jednak i stóp czy też dłoni), usunięcia/wypełnienia wszelkich zmarszczek i bruzd, wypełnienia doliny łez/ kości policzkowych, zredukowania worków pod oczami, poprawa kształtu twarzy, redukcji przebarwień, usunięcia blizn potrądzikowych/ blizn pooperacyjnych, zmniejszenia cellulitu i rozstępów/ zmniejszenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawa kształtu ust;
zwężenia poszerzonych porów, zamknięcia rozszerzonych porów,
redukcji nadmiernej potliwości, usunięcia rumienia/ tatuaży/znamion/ kolorytu uzębienia, tłuszczaków, brodawek/ zgryzu, leczenia objawów trądziku różowatego; zniwelowanie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, spłycenie bruzd a także nierówności skóry. Odpowiednie środki, o stężeniu wyższym niż te które są dostępne w najpopularniejszych kremach czy też w zwykłych gabinetach kosmetycznych przyczyniają się do znacznej poprawy nie tylko samego wyglądu, ale również napięcia i wypełnienia skóry. Bardzo ważne są tu przede wszystkim dwie kwestie dla pacjenta: na pierwszym miejscu najwyższy poziom bezpieczeństwa stosowania, brak komplikacji skorelowanych częstokroć z różnymi zabiegami chirurgicznymi a dodatkowo brak konieczności ograniczenia uprawiania aktywności – absolutnie nie ma tutaj konieczności hospitalizacji. Spora większość zabiegów jakie wykonuje gabinet medycyny estetycznej bazuje na zabiegach o nieinwazyjnym charakterze natomiast są one bardziej zaawansowane oraz niewątpliwie działają na głębsze warstwy skóry niż klasyczna kosmetologia. Spora większość osób posiada blizny po trądziku – przykrą pamiątkę po okresie dojrzewania, którą zazwyczaj maskujemy grubą warstwa podkładu i dopiero wtedy możemy się radować nieskazitelnie gładką cerą. Poszukując szybkiej drogi powrotu do gładkiej cery odkrywamy wszelkie możliwości, jakie oferuje nam medycyna estetyczna. Jest ona wręcz znakomitym rozwiązaniem do uzyskania nieskazitelnie gładkiej cery poprzez usuwanie tego typu blizn.

Operacje medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna umożliwia również całkowicie bezpieczne bezpieczne zabiegi: botoks szczecin przy użyciu bezpiecznych żeli wypełniających. Rezultaty estetyczne powiększania ust są widoczne po zabiegu, który trwa zazwyczaj od paru do parunastu minut. Zadowalające efekty z takiego zabiegu potrafią utrzymywać się od 8 do 12 miesięcy w zależności od indywidualnych cech organizmu każdego z nas.

Gabinet Medycyny Estetycznej Szczecin – dermatologiakaszubiak.pl

Miodowa 45
71-497 Szczecin
tel: 576 073 917

Google Maps

+ posts

Łukasz Zalewski to ambitny i zmotywowany specjalista od nieruchomości, który zawsze dąży do osiągnięcia najlepszych wyników dla swoich klientów. Jego wykształcenie w dziedzinie zarządzania nieruchomościami oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliły mu zdobyć wiedzę na temat rynku nieruchomości, w tym trendów, wartości, prognoz i procesów transakcyjnych.

Łukasz jest znany z pełnego zaangażowania w swoją pracę, co przejawia się w podejściu indywidualnym do każdego klienta. Jego umiejętność słuchania i empatii pozwalają mu zrozumieć potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu nieruchomości, która najlepiej odpowiada ich wymaganiom.

Jako specjalista od nieruchomości, Łukasz Zalewski jest ekspertem w dziedzinie wartościowania nieruchomości oraz skutecznych strategii marketingowych. Jego zdolność do negocjacji i rozwiązywania trudnych sytuacji dają mu przewagę w procesie transakcyjnym.

Poza pracą, Łukasz pasjonuje się sportem oraz podróżami, co pozwala mu zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Jest także aktywny w lokalnej społeczności i angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Łukasz Zalewski

Łukasz Zalewski to ambitny i zmotywowany specjalista od nieruchomości, który zawsze dąży do osiągnięcia najlepszych wyników dla swoich klientów. Jego wykształcenie w dziedzinie zarządzania nieruchomościami oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliły mu zdobyć wiedzę na temat rynku nieruchomości, w tym trendów, wartości, prognoz i procesów transakcyjnych. Łukasz jest znany z pełnego zaangażowania w swoją pracę, co przejawia się w podejściu indywidualnym do każdego klienta. Jego umiejętność słuchania i empatii pozwalają mu zrozumieć potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu nieruchomości, która najlepiej odpowiada ich wymaganiom. Jako specjalista od nieruchomości, Łukasz Zalewski jest ekspertem w dziedzinie wartościowania nieruchomości oraz skutecznych strategii marketingowych. Jego zdolność do negocjacji i rozwiązywania trudnych sytuacji dają mu przewagę w procesie transakcyjnym. Poza pracą, Łukasz pasjonuje się sportem oraz podróżami, co pozwala mu zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Jest także aktywny w lokalnej społeczności i angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *